Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, do të zhvillojë një takim me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Takimi mes dy zyrtarëve të lartë do të zhvillohet në Selinë e NATO-s në Bruksel, ditën e hënë, më 28 tetor 2019.

Lajmi është publikuar në faqen zyrtare të NATO-s, ndërsa nuk jepet asnjë detaj mbi takimin dhe temat që pritet të diskutohen.

(balkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb