Armando Sadiku ka marrë një vendim të rëndësishëm për karrierën e tij. Sulmuesi i kombëtares së Shqipërisë ka prishur kontratën me Levante dhe tani është një lojtar i lirë. Futbollisti u tranfserua te skuadra e La Liga, por më pas u huazua te Malaga, ku mbylli dhe sezonin e fundit.

Palët kanë rënë dakord që të mos vazhdojnë bashkëpunimin dhe Armando Sadiku e ka në dorë të zgjedhë skuadrën e re për të vijuar karrierën e tij.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: