BRITANI E MADHE

Jessie J dhe e dashuri i saj, Channing Tatum u fotografuan dje në Londër dhe kjo ishte hera e parë që u panë së bashku në publik.

Çifti ecën në një kombinim të relaksuar të modës dhe vërehej buzëqeshja në fytyrat e dyshes hollivudiane. Ata dukeshin shumë të lumtur dhe gjatë gjithë kohës mbaheshin dorë për dore.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Dyshja ka disa muaj që kanë filluar një romancë pork jo është hera e parë që kanë dalë në publik. Në prill të vitit 2019 aktori i njohur u shkurorëzua nga gruaja Jenne Tatum.

Megjithëse Jessie mori shumë mesazhe urrejtjeje që ka nisur lidhjen me Channingun, ish-gruaja e tij e mbështeti dhe deklaroi se i mbështet.Dyshja është duke punuar në projekte të ndryshme në drejtimet e tyre artistike.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb