Vetëm një muaj më parë mediat italiane publikuan fotot e futbollistit të Romës, Nikolo Zaniolo, në jaht me shqiptare.

Ka qenë revista “Who” që ka publikuar fotot sensuale të sportistit dhe parukieres shqiptare, Kejdis Bardhi.

Të dy shfaqen gjatë një udhëtimi me një jaht në ujërat e Ponzës. Sytë vigjilentë të paparacëve të revistës së Alfonso Signorinit, nuk mund t’i shpëtonte vajza seksi në krah të futbollistit në brigjet e Ponzë.

kejdis bardha

Në pozat e publikuara të dy argëtohen dhe bëjnë banja dielli, duke u përqafuar dhe duke u dukur të afërt me njëritjetrin. Megjithatë nuk ka asnjë puthje që zyrtarizon një lidhje të mundshme mes të dyve, të paktën për momentin.

nicolo zaniolo

Ndonëse duhet thënë se parukierja bukuroshe është vajza e parë që vihet re përkrah Zaniolos pas përfundimit të lidhjes së tij. Menjëherë, Panorama Plus, kontaktoi me Kejdisin, duke marrë prej saj për herë të parë një prononcim rreth fotove që janë shndërruar në kryefjalën e shtypit rozë në Itali.

nicolo zaniolo1

Në mënyrë ekskluzive, ajo pranon se ka qenë në jaht me sportistin e njohur, por shprehet se në fakt vajza në foto nuk është ajo.

“Më kanë kontaktuar shumë persona qëkur dolën fotot. Në fakt unë isha në jaht me miqtë e mi. Aty ka qenë edhe Zaniolo, por vajza në foto nuk jam unë. Ajo është një mikeshë e imja”.

nicolo zaniolo2

Është kjo deklarata e Kejdis, që vë në pikëpyetje jo vetëm mediat italiane. Megjithatë parukierja shqiptare nuk i mohoi zërat se në fakt ajo është në një lidhje me futbollistin e mirënjohur italian, ndonëse në shkrepjen e famshme është mikesha e saj. Por duket se mes tyre tashmë gjithçka është mbyllur.

nicolo zaniolo3

Ajo që dukej si një histori intensive, paska qenë vetëm një flirt në ditët e nxehta të verës. Por duket se lidhja që parukierja shqiptare ka me VIP-at italian vijon. Pas Zaniolo, ajo është fotografuar me stilistin e njohur italian, Marko Koreti. Vetë Kejdis ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet duke puthur e përqafuar stilistin.

“Marco është zyrtarisht i imi” ka shkruar Kejdis, duke e shoqëruar postimin edhe me disa zemra.

Nuk dihet nëse mes të dyve ka lindur edhe një histori dashurie, apo thjesht janë miq të mirë, por një fakt është i sigurt, Kejdis ka filluar ta pëlqejë vëmendjen e mediave lidhur me historitë e saj.

kejdis bardhi1

KUSH ËSHTË KEJDIS BARDHI

Vajza e pikasur në një varkë me Zanilon quhet Kejdis Bardhi. Sipas profilit të saj në “Instagram”, e ndjekur nga mbi 12 mijë ndekës, ajo është 28 vjeçe dhe është stiliste flokësh, e specializuar në ekstension.

kejdis bardhi2

Në rrjetet sociale ajo ka disa foto nga java e kaluar që e portretizojnë atë tashmë me pushime në ishullin romak të Ponza-s, i njëjti ku u pa në shoqërinë e Zaniolo-s. Bëhet me dije se vajza 28-vjeçare është me origjinë nga Rrësheni.

kejdis bardhi5

Kejdisi jeton dhe punon në Terni. Ndërkohë që pasioni i Kejdisit për famën njihet nga njerëzit e saj të afërt, kjo pasi shpesh herë parukierja kishte tentuar të bëhej pjesë e formateve të ndryshme italiane që kanë në qendër promovimin e imazheve të reja. Duket se famën e kërkuar në programet italiane, ajo e ka gjetur me praninë e saj në jahtin e sportistit të mirënjohur.

kejdis bardhi6

Tashmë mediat italiane janë vënë në ndjekje të saj, për të zbuluar më shumë detaje nga jeta private, si dhe histori të shkuara që parukierja mund të ketë pasur me personazhe të famshme.

kejdis bardhi4

Gjithçka dihet për Kejdis është fakti se adhuron sportet, udhëtimet si dhe famën në vendin fqinj. I vetmi kontakt i saj që është bërë publik, është mbesa e parukieres që e asiston në sallon që ajo ka në Romë.

kejdis bardhi3

kejdis bardhi1kejdis bardhikejdis dardha1

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: