BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
OKB shqetėsim pėr lirinė e medias nė Shqipėri: Janė pėrgjuar gazetarėt  
16/07/2013
 
Komiteti i OKB-sė pėr tė drejtat e njeriut shpreh shqetėsim pėr lirinė e medias nė Shqipėri. Gjatė seancės sė radhės nė Gjenevė ku delegacioni nga Shqipėria raportoi sėrish mbi tė drejtat civile dhe politike nė vend, anėtarėt e kėtij komiteti shprehėn shqetėsim lidhur me raportimet pėr sulmet ndaj gazetarėve dhe pėrpjekjet pėr tė kufizuar lirinė e medias.(er.cu/BalkanWeb)
 
Gjyqi ndaj Arben Frrokut, eksploziv makinės sė dėshmitarit kyē
PD: Letra pėr AMA e RTSH, tjetėr tentakulė e Rama-Metės drejt institucioneve tė pavarura
Trageti i linjės Brindizi-Vlorė, pėrplaset me njė peshkarexhė, shpėtohen 3 persona
 
 
 
29/09/2014
Myslimanėt ndėrtojnė kishėn, ambasada e SHBA ēmim fshatin Malbardhė pėr bashkėpunimin ndėrfetar
 
 
29/09/2014
Universitetet, publikohen listat pėrfundimtare tė fituesve
 
 
28/09/2014
Video e rrallė! Ja Shqipėria e vitit 1973
 
 
 
27/09/2014
Qytetarė dhe personazhe tė njohur nė FB, kundėr rritjes sė ēmimit tė energjisė
 
 
26/09/2014
Komuniteti Mysliman ndihmė pėr familjen Metalla, Naēi: Duke ndihmuar tė varfrit, na ndihmon dhe zoti
 
 
26/09/2014
Blegtori-Panaritit: Hėngra mishin e deleve tė sėmura bashkė me fėmijėt
 
 
 
25/09/2014
Dramė njerėzore, babai lidh me litar 3 fėmijėt e sėmurė psikik
 
 
25/09/2014
Clinton-Nishanit: Genocidi serb mbi Kosovė, koha provoi qė ndėhyrja ishte e drejtė
 
 
24/09/2014
Transferimi i studentėve nė universitetet publike, Nikolla: "Vitrina", shkeli ligjin
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst