Vazhdimi
Trump Kepucet

VIDEO/ “Dua të marr këpucët e mia”, kërkesa e pazakontë e Trump pasi iu bë atentati. Momentet virale dhe komunikimi me agjentin

15 Korrik, 2024 12:46

Vazhdimi
Vazhdimi
Vazhdimi

Intervista

Foto Galeria

Moti

moti

21 °

18 ° 31 °

 • Die

  ikona e motit

  31/20

 • Hën

  ikona e motit

  31/18

 • Mar

  ikona e motit

  31/18

 • Mër

  ikona e motit

  33/20

 • Enj

  ikona e motit

  32/21

C3b33a74 4004 4a38 8334 3d6117070fc0

Patëllxhanë role me arra

12 Korrik, 2024 13:43

©