Denaj

Nuk ka ende marrëveshje, ministrja Denaj tregon negociatat mes Ligës dhe Qeverisë

Ministrja e Financave, Anila Denaj një lidhje direkte në studion e emisionit “Sport News” është shprehur se palët, Liga dhe Qeveria janë ende në fazën e negociatave. Denaj e cilësoi pozitiv faktin që palët u ulën në tavolinën e bisedimeve.