BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Beqja dhe Angjeli: E majta, ndėrhyrje urgjente nė ekonomi  
28/06/2013
 
Ekonomia ėshtė ēėshtja kryesore me tė cilėn do tė pėrballet nė shtator qeveria e re e dalė nga zgjedhjet e 23 qershorit. Tė mandatuar tashmė nė parlamentin e ardhshėm, Anastas Angjeli dhe Ilir Beqja deklarojnė se hapi i parė ėshtė futja nė skaner e ekonomisė, pėr ti evidentuar gjendjen reale tė saj.(er.cu/BalkanWeb)
 
Shembja e Obeliskut, PD protestė ne shesh. Cara: Rama s’e vret dot shpirtin e Kavajės
Vjedhja nė BSH, Braēe: Thirrja e Golemit nė Komision, nė pėrputhje me Kushtetutėn
Projektligji pėr kujdesin paljativ, mjeket: 7 mije raste tė reja me tumore nė vit
 
 
 
01/10/2014
Rama nė Fier: Puna ishte nisur nga kėmbėt, brenda mandatit tė parė transformim qytetit
 
 
01/10/2014
Vrasja e Lamaj, Basha: Dekonspirimi i dėshmitarit kyē akt mafioz
 
 
01/10/2014
EKSKLUZIVE/ Elivar Golemi: Prokuroria na pengoi nė zbardhjen e sė vėrtetės
 
 
 
01/10/2014
Daul-Bashės: Nuk ia vlen tė qėndrosh nė parlament kur nuk respektohet demokracia
 
 
01/10/2014
Ankesat e Greqisė pėr tekstet shkollore, kėrkon ndėrhyrjen e KE
 
 
30/09/2014
Basha nė Bruksel: Kursi i qeverisė i kundėrt me atė qė pret BE
 
 
 
30/09/2014
3 deputetėt qė kontrolluan SHISH letėr Visho Ajazit: Na pėrgjove, jep llogari
 
 
30/09/2014
BE, ambasadorėt: Luftoni krimin, reformoni gjyėsorin, Bregu: Shqipėria nė krizė politik
 
 
30/09/2014
PD: AMA e RTSH, tjetėr tentakulė pėr marrjen e institucioneve
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst