BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Ndryshimet nė Kodin Zgjedhor, Meta: Qėndrimi im s'ndryshon, por duhet konsensus  
28/06/2013
 
Ilir Meta mbledh kryesinė e LSI, falenderon bashkėpunėtorėt dhe votuesit shqiptar pėr rezultatin e zgjedhjeve. Meta: Qeverisja e re gjithėpėrfshirėse. Shpresoj nė bashkėpunim e opozites se re nė interes tė Integrimin. Tani ėshtė koha pėr ndryshim tė rėndėsishėm tė gjithė mėnyrės si bėhet politika. Nė kėtė vend 'mbret' duhet te jete ligji dhe qytetaret dhe jo qeveritarėt dhe politikanė. Mete konferencė pėr shtyp: Ndryshimet nė Kodin Zgjedhor? Meta: Ne mbajmė tė njėjtin qėndrim, por duhet konsensus. Me Ramėn nuk folėm pėr postet ministrore.
 
Vjedhja e BSH, Apeli le nė burg nipin e Ardian Bitrajt pėr “moskallėzim krimi”
Rama: Pezullim zbatimit tė planeve vendore deri pas zgjedhjeve tė 2015-ės
Presidenti kthen Reformėn Territoriale nė Kuvend: E vonuar dhe aspak transparente
 
 
 
22/08/2014
Rama: BSH e pavarur, t'i kėrkoj dorėheqjen Fullanit, njėsoj si t'ia kėrkoja Presidentit
 
 
21/08/2014
PD: Tė gjithė i njohin faktet e inkriminimit tė Parlamentit, vetėm Rama hesht
 
 
20/08/2014
Skandali seksual nė Sarandė, Veliaj: Ndihmė ekonomike Elvira Gegės
 
 
 
20/08/2014
Nishani- Ibuki: Klima e favorshme nxit biznesin japonez pėr investime nė Shqipėri
 
 
20/08/2014
PD: Energjia, Qeveria direktiva pėr tė faturuar sa mė shumė qytetarėt
 
 
20/08/2014
Reforma Territoriale, Nishani konsulta me kryekomunarėt: Tė mbėshtetet nė Kushtetutė
 
 
 
19/08/2014
Reforma nė drejtėsi, Halimi: Pjesė nėse ka asistencė ndėrkombėtare
 
 
19/08/2014
PD: LDG, gratė dhe vajzat tė reagojnė fuqishėm pėr punėsimin nė kėmbim tė favorit seksual
 
 
18/08/2014
PD: Favori seksual nė kėmbim tė punės, ėshtė oligarkia nė veprim
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst