Vetem Barcaleta per te qeshur hahahahaha
Faqe: 1 [2] 3 4 5 6
  Printo  
Autor Tema: Vetem Barcaleta per te qeshur hahahahaha  (Lexuar 270851 here)
Owner
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 404


CuN-TiRoNe

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #25 : 23/05/07, 10:10 »
0

Njė vajzė e re hyn ne njė lokal komplet nudo. Afrohet para banakut dhe porosit njė birre. Kamarieri mbet pa levizur duke e pare..
-Cke ja bėn vajza, - s'ke pare ndonjeher vajzė nudo?
- jo jo - ja bėn kamarieri , - vajza nudo kam pare..
- po atėherė pse me shikon? - ja bėn vajza.
-Eh po shikoj se nga do nxierresh leket pėr te me paguar birren. :hahaha
Identifikuar

CuN-TiRoNe
Owner
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 404


CuN-TiRoNe

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #26 : 23/05/07, 10:10 »
0

njė herė mesuesja po shpjegonte mesimin:
supozojme qe jeni 30 majmuna
-ngrihet njeri nga klasa dhe i thotė:
po pse 30 mesuese por 31
mesuesja  e nxehur e nxjerr nga klasa
pas 5 minutash nxėnėsi kthehet dhe hape deren e klases:
duke qeshur i thotė mėsues:
-ngelet qe ngelet 30          hahahahahahahah
Identifikuar

CuN-TiRoNe
Owner
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 404


CuN-TiRoNe

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #27 : 23/05/07, 10:10 »
0

Njė ēift po bėnin seks. Ne mes te aktit ajo i thotė:
-Leshoi bubullimat.
Ai i bie me kėmbė dollapit.
-Leshoi vetetimat.
Ai ndes dhe fik cakmakun.
-Lere shiun te bjere.
Ai derdh njė gote ujė mbi te.
Ajo:
-Unė po vij, eja dhe ti...
Ai:
Ku ne p*dh* te sateme do vesh me gjithė kėtė mot te keq?
Identifikuar

CuN-TiRoNe
Owner
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 404


CuN-TiRoNe

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #28 : 23/05/07, 10:10 »
0

Njė turist hyn ne njė restorant ku gatuhej peshk i gjall. Kamarieri e keshillon te marr specialitetin e ditės, oktapod. Klienti pranon dhe kamarieri, vjen duke shtyre njė karroce me njė vaske me ujė, brenda te cilės ishte njė oktapod i gjallė. Ngre mengen e djathte dhe e kap oktapodin. Pastaj ia mbėshtet koken mbi njė hanxhar dhe fillon t'a godase me njė cekic druri. Klienti i tmerruar nga gjithė ajo barbari, i bertet kamarierit te ndaloje dhe i thotė qe t'i sjell njė omlete. Kamarieri e fut oktapodin pėrsėri ne vaske dhe niset drejt guzhines. Gjatė rrugės, oktapodi i cliruar ngjitet me tentakulat ne buzėt e vaskes dhe i thotė kamarierit:

- Tė marrte e mira, te marrte! Perdite e njėjta histori!!! pafshim pafshim
Identifikuar

CuN-TiRoNe
Owner
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 404


CuN-TiRoNe

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #29 : 23/05/07, 10:10 »
0

Njė amator zogjsh kėngėtarė, futet nė nji dyqan pėr tė blerė njė kanarinė qė kėndonte mrekullisht. Shitėsi ia tregon kafazin ku ishte kanarina por ĆƒĘ’§uditėrisht brenda ishte edhe njė kanarinė tjetėr qė nuk kėndonte fare.
Blerėsi: Sa kushton kjo kanarina kėngėtare?
Shitėsi: 80 Euro tė dyja bashkė.
Blerėsi: Unė kam dėshirė me ble kėtė qė kėndon, jo kėtė tjetrin qė rrin sqepmbyllur.
Shitėsi: Nuk shiten veĆƒĘ’§mas, o tė dy bashkė ose hiĆƒĘ’§!
Blerėsi: Po pse me detyrim duhet me i ble tė dy zogjt! Ky tjetri nuk mė duhet sepse ky nė fund tė fundit as nuk kėndon fare!
Shitėsi: Ke tė drejtė mar zotni por ky zogu tjetėr ėshtė kompozitor
Identifikuar

CuN-TiRoNe
Owner
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 404


CuN-TiRoNe

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #30 : 23/05/07, 10:10 »
0

KIAMETI
Njė ditė prej ditesh Bill Clinton, Fidel Castro dhe Bill Gates e gjejne veten para Zotit.Zoti i drejtohet kėtyre:-Ju kam thirrur kėtu qe te njoftoni popujt tuaj qe ne vitin 2000 do tė ndodhė kiameti.
Pa e kuptuar se ĆƒĘ’§'ndodhi Bill Clinton, Fidel Castro dhe Bill Gates gjenden ne shtepite e tyre. Clinton ishte duke dhėnė njė deklarate drejtperdrejt ne televizion: -Tė nderuar bashkatdhetare! Kam pėr ju njė lajm te mirė e njė te keq. I miri "In god we trust" ėshtė 100% i vėrtetė, pra nuk keni besuar kot kaq kohe. I keqi ėshtė se ne vitin 2000 do tė ndodhė kiameti... :hahaha
Kastrohoke, mė vjen keq por kam dy lajme te keqija pėr ju. Lajmi i parė ėshtė se Zoti ekzistoka me te vėrtetė, kurse i dyti ėshtė akoma me i keq ne vitin 2000 do tė vdesim te gjithė se do tė ndodhė kiameti. Ndėrkohė Gates kishte mbledhur gjithė gjeneralet e bėn njė mbledhje:- Zoterinj kam pėr ju dy lajme te mira; i pari Zoti mua me shikon si njė nder tre njerėzitė me te rėndėsishėm ne botė. I dyti problemin e "year2000" nuk kemi me nevojė ta zgjidhim..." pafshim
Identifikuar

CuN-TiRoNe
Owner
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 404


CuN-TiRoNe

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #31 : 23/05/07, 10:10 »
0

Njė sheik arab ėshtė ftuar ne Amerikė nga administrata e Bushit pėr vizite. Sheiku ėshtė shumė i ekzaltuar nga pritja e ngrohte dhe gjėrat qe ka para ne Amerikė. Gjatė njė darke Sheiku i thotė Bush-it:  <)>
"Sa ka ardh kėtu ne Amerikė kam pare shumė gjėra te mrekullueshme, vetėm pėr njė gjė mė ka ngel peng nga ju amerikanet."
"Ceshte kjo?"-- e pyet Bush i habitur.  :'(
"Djali i im ėshtė shumė i apasionuar pas "Star Trek", por ka njė problem. Ne filem ka ēdo lloj njerezish, te bardhe, te verdhe, zezake, edhe ruse. vetėm arabe nuk ka. Djali im ėshtė shumė i inatosur nga njė gjė e tillė."
Duke buzeqesh, perkulet drejt Sheikut dhe peshperin: "Kjo ndodh, sepse "Star Trek" ndodh ne te ardhem!"  pafshim pafshim pafshim
Identifikuar

CuN-TiRoNe
Owner
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 404


CuN-TiRoNe

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #32 : 23/05/07, 10:10 »
0

ishte njė ditė e lodhshme pėr gjyshin dhe po flinte. Mbesa qe u mėrzit vetėm pa bėrė azgje, thirri gjyshin:
-ogjyyyyyyyysh!!  <>
-he moj - tha gjyshi i lodhur
-hiƃʒ§ hiƃʒ§ - tha mbesa qe nuk dinte ƃʒ§'ti thoshte
kaloj pak dhe mbesa e mėrzitur thirri prapė gjyshin
- o gjyysh!  8)
- he moj e uruar - tha gjyshi me pertese
- hiƃʒ§ hiƃʒ§.... u merzita
- hik moj se vdiqa pėr gjum- tha gjyshi
kaloj nja 10 min dhe mbesa filloj prapė..
-o gjyyyyyyyyysh !!  :'(
- bo bo moj prapė ti . he ƃʒ§a do
-oh hiƃʒ§ hiƃʒ§ ...-tha mbesa dhe sdinte ƃʒ§te thoshte pėr tu justifikuar dhe shtoi- ja hiƃʒ§ kujtova se kishe marrė sytjenat e mia  :hahaha :hahaha
Identifikuar

CuN-TiRoNe
Owner
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 404


CuN-TiRoNe

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #33 : 23/05/07, 10:10 »
0

Ne njė fshat te Shqipėrisė u be njė dasme. E moren nusen ne shtepi dhe ditėn e pare vjera e theret nusen dhe i thotė. Ajde kėtu, Tani do tė te them ca nga huqet qe kam. mir i thotė nusja nis ti unė po dėgjoj. E shikon kėtė shaminė qe kam ne kokė i thot vjera, po i thotė nusja e shikoj, Degjo thotė vjera kur e kam shaminė te lidhur nga e djathta jam me nerva dhe mos mė bėj fjale hiē bile bėn mirė mos te me dalėsh para fare. Kur e kam nga e Majta Jam ne qejf, hajde te bėjmė ē'tė do qejfi ty. Mir i thotė nusja tani degjo dhe ti huqet time. Ande nga jam unė thot nusja ne e pimė pak rakin dhe unė dua njė gote raki rushi me kafen ne mėngjes. Mir bije e nenes thot vjera. Ama po tė jetė raki e mirė thot nusja unė dua dy gota. Mir thot vjera dy ti pish bije e nenes. Ama po tė jetė e mirė fare unė dua tre i thotė nusja. Tre po Tre ti pish thot vjera. Dhe Nusja Pastaj I thotė
" E PO DEGJO KETU TI MOJ MAMA, PO PIVA UNE TRE GOTA RAKI NUK PYES ME NGA CILA ANE E KE LIDHUR TI SHAMINE lule dhe puthje lule dhe puthje pafshim pafshim pafshim
Identifikuar

CuN-TiRoNe
Owner
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 404


CuN-TiRoNe

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #34 : 23/05/07, 10:10 »
0

Mbas gjerave qe ndodhen ne 11 shtator ne NY, njerėzitė kanė frikė te udhetojne nėpėr avjone. Njė person nga shqiperia niset pėr ne Amerikė. vete ne aeroport pershendetet me familjen dhe para se te ndahet i jati e heq me vete dhe i thotė " Degjo biri babajt kjo ėshtė kėshilla e fundit qe po tė jap, kur te vesh te avjoni hip i fundit dhe sa te vesh te dera pa hyrė brenda ne avjon zgjat koken brend dhe thuaj "Selamu aleky" bura, djali i thotė po cthua ti o baba me gjithė kėto qe kanė ndodhur ti me thua qe te them kėshtu.
" ORE DEGJOME MUA TI I THOTE I JATI PARA SE TE HYSH NE AVJON THUAJ selamu alekym DHE PO DEGJOVE NDONJE PERGJIGJJE ANDE NGA FUNDI alekym selam MOS HIP SE KA TERORISTA BRENDA.

"selamu alekym" ėshtė shprehje qe pėrdorin myslimanet.  :hahaha :hahaha zgerdhihet zgerdhihet zgerdhihet :??? :???
Identifikuar

CuN-TiRoNe
Rile
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 8

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #35 : 31/05/07, 16:04 »
0

Sot  ishte  ne  sdi' cilat  lajme:
Zhozefina  Topalli njeren  kembe ne Tirane  tjetren ne Prishtine!

Lum  si  ne  te  veriut  " koken  kah  qielli"!
Identifikuar
Rile
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 8

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #36 : 31/05/07, 17:05 »
0

MNesuesja  jep  detyre  shtepie "Te  mesoni  gjdonjeri  ta  imitoni  nga  nje  kafshe  shtepiake"!
Te  nesermen  ne  klase  fillkuan  femijet  dikush  mjaulliste  si  mace  tjetri  lehte  si  qen etj etj.
Kur  i  erdhi  radha  Lulit  ai  tha "Zusha mesuese  gjyshi im  hungerine  si Ujku"!
-"Mire  te  keqen  mesuesja  neser  do  ta  sjellesh  gjyshin  e  do  na  tregoje  Ai.
- Te  nesermen  Luli  merr gjyshin  per  dore  dhe  drejt  e ne klase!
- "Ja , thot  Luli,  un  e  solla  gjyshin"
 Atehere  mesuesja  i  afrohet  gjyshit  dhe  me  nje  ze te  ulet  e  pyet " Gjyshi  pa  na  tregon  pakez  se  si  ben Ujku"
Gjyshi  ia  kethen  -- A !!!
Luli  per  ta  shpetuar  situaten  thot  lene  mesuese  se  gjyshi  esht i  shurdher  e  do  ta  pyes  une
i afrohet  gjyshit  prane  veshit  dhe  me  sa  fuqi  qe  pati  i  bertet:

Babagjyyyysh  Kkuuuure   keeeee  (...........)  per  here te  fuuuuuundit!
Gjyshi  filloi:   -"Aaaaaaaauuuuuuuu! Aaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
"Ja,ja,  tha  Luli  tere  gezim' -  keshtu  hungerin  ujku  mesuese"
Identifikuar
big_eagle
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #37 : 06/06/07, 18:06 »
0

Po vjen shqiptari i Shqip?ris? n? Prishtin? dhe po e pyet nj? kalimtar:
M? falni, a ?sht? k?tu qendra e qytetit? Aha - u p?rgjigj kalimtari.
Po ec tipi edhe pak dhe po e pyet tjetrin: M? falni, a ?sht? kjo qendra e Prishtin?s?
Op - u p?rgjegj kalimtari.
Pas pak, tipi po e takon policin dhe po ja b?n? t? nj?jt?n pyetje:
M? falni, a ?sht? kjo qendra e Prishtin?s? Po - u p?rgjegj polici.
M? falni, por pse nj?ri m? tha "AHA", tjetri m? tha "OP" e ju m? that? "PO"-nuk po kupton shqiptari i Shqipris??
Tash po merr polici me ja spjegu:
Ai q? ju ka p?rgjegj me "AHA" e ka shkollen fillore,
ai q? ju ka th?n? "OP" ?sht? me shkoll? t? mesme.....
E ju me siguri e keni fakultetin - po nd?rhyn shqiptari? "AHA.."

__________________________________________________ ___-

Ishin kan dy kojshi (Neziri & Tafa). Edhe ata kojshit fort inati mes vete.
Qohet Neziri del n`mengjes n`ballokon. Kur e she Tafa ja bon:
-Allahile Nezir kur e ke ditlindjen?(Tafa)
-Edhe nja 1 muj kojshi, Pse ! (i pergjegjet Neziri)
-Haha jo veq thash me t`i ble 1 par releta per dritare se krejt po shihesh qka po ban naten me grun tone . -(Tafa)
-Hahaha, E ti kojshi kur e ke ditlindjen? i thot Neziri
-Valla edhe 4 muj, po pse po pyt kojshi? (Tafa)
-Haha me t`i ble 1 pal gjyzllyk *syza* se qajo nuk osht gruja jeme , po gruja jote Neziri1

__________________________________________________ ________

Nje student kishte provim dhe para se te shkonte ne provim per ta humbur friken qe e kishte kapluar ngreu nja dy gota raki dhe u nis per ne fakultet. Kur hyni ne klase i pa dy profesora (ishe vetem nje por ketij i dolen dy nga rakia qe kishte pire) edhe i pyet:
- Profesor a kam me hy ne provim tek ti apo tek tjetri?
- A ju kam thene te mos hyni nga tre-kater veta pernjeher, dilni perjashta qe te gjithe!
Hah ky profi jo 2 gota po 5
__________________________________________________ _____

Ishin kan njihere 2 PIJANA edhe ishin pas bo krejt gjak tu u rre se njoni thjke osht NAT?, tjerti thojke se DIT? asht ... Ne at moment kalon nj? POLIC edhe kta ndalen edhe i thojn POLICIT;
-Allahile a na tregon diqka, a asht NAT a DIT ???
POLICI thot:
- Nuk e di valla se sjam i ktuhit!!!
__________________________________________________ ______

Ka qene nje katundar ne gurbet dhe para se mu kthye prej gurbetiti katundari e thirre nanen e vet per mi tregu nanes vet qe po kthehet ne kosove pergjithmone ..........ateher nana e vet gezohet dhe e vete
-Po me ?`ka do te vish djali jem?.....
djali pergjigjet
-Me TREN valla loke !
Nana e vet i thot:
-O ma se nuk kemi ku me parku se shume i gate e oborri vogel eshte ..........

Identifikuar
big_eagle
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #38 : 06/06/07, 18:06 »
0

Nje vajz dhe nje djale te dashuruar kishin dal ne nje kafiteri dhe po shiqoheshin mes veti, por as njeri nuk folke, edhe dikur po i thot vajza djalit: Vajza:Fol diqka,.. Djali:valla nuk po di,..Vajza: Po qka po mendon,? Djali nuk diti qka mi than tjeter i tha,..Djali: Po mendoj njejt qka po mendon edhe Ti,... Vajza: Ehhh idijoti qysh mendon Flliqet.....

--------------------------------------------------------------------------------

Ishin kon tu udhtu shqiptari amerikani edhe gjermani edhe po e vet ni pasanik amerikanin nese guxon me kcy prej aeroplanit ta dho krejt ameriken po amerikani tutet edhe thot jo.
I vjeni reni gjermanit edhe ky njejt si amerikani nuk guxon,
edhe i vjeni reni shqiptarit edhe po ja bon pasaniku a po kcen po ta dho ballkanin, shqiptari jo, evropen, shqiptari apet jo e me ta dhon krejt boten a kcen shqiptari apet jo, edhe pasaniku i thot po leje bre se ju shqiptart jeni tutsa, shqiptari ia kthen qkaaaaa a po lidhum me ka 10 euro qe kcej!!?!?
hahahahaa
Identifikuar
budallja
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 5

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #39 : 08/06/07, 19:07 »
0

Ishte nje burre qe i kishte humbur gomari.Ate e kapi nata dhe hipi maj nje peme.Poshte pemes erdhi nje cift.Djali i tha vajzes:Ne syte e tu une shoh gjithcka.
Burri i thote:Po gomarin tim a e sheh? Gjuha
Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #40 : 10/06/07, 11:11 »
0

Do u martonte Gloria me Enverin! Enveri i shkrete ishte ne siklet te modh! E pyt i jati: ca ke mer babe? - S'po e di cka me i bo Glories naten e pare- i pergjigjet Enveri i vogel! Mos e ki ate hall bre bir- i thote i jati- cka te boj Gloria boj dhe ti! Erdhi nata e pare! Enveri sheh Glorian! Heq kjo fustonin , fap, heq ene ky kostumin! Heq kjo kepucet, heq ene ky kepucet, heq kjo sytjenat, heq ene ky kanatjeren! Heq Gloria breket, heq ene Enveri breket! Shtrihet Gloria ne krevat, shtrihet ene ky ne krevat! Hap Gloria komet, hap ene ky komet! .............Kalo cerek ore! ..... Pyet Enveri Glorian-po tani ca do bojme? -Presim dhe cerek ore-i thot kjo_ mos vje nonjoni e na qi te dyve! Hahahahahahahahaaaaaa!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #41 : 10/06/07, 11:11 »
0

Do u martonte Gloria me Enverin! Enveri i shkrete ishte ne siklet te modh! E pyt i jati: ca ke mer babe? - S'po e di cka me i bo Glories naten e pare- i pergjigjet Enveri i vogel! Mos e ki ate hall bre bir- i thote i jati- cka te boj Gloria boj dhe ti! Erdhi nata e pare! Enveri sheh Glorian! Heq kjo fustonin , fap, heq ene ky kostumin! Heq kjo kepucet, heq ene ky kepucet, heq kjo sytjenat, heq ene ky kanatjeren! Heq Gloria breket, heq ene Enveri breket! Shtrihet Gloria ne krevat, shtrihet ene ky ne krevat! Hap Gloria komet, hap ene ky komet! .............Kalo cerek ore! ..... Pyet Enveri Glorian-po tani ca do bojme? -Presim dhe cerek ore-i thot kjo_ mos vje nonjoni e na qi te dyve! Hahahahahahahahaaaaaa!

T'HONGERT DREQI PO SHKRIHEM GAZIT
Identifikuar
Bledi_
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 261

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #42 : 10/06/07, 18:06 »
0

Shkencetari

Njė shkencėtar Shqiptar po studionte njė plesht. “Hidhu” i thote pleshtit, pleshti hidhet, “hidhu” pleshti hidhet. Mė pas i kėput krahėt. “Hidhu” i thotė pleshtit, pleshti hidhet. Raport1: Pleshti me krahė tė kėputur u hodh. Mė pas i pret kėmbėt. “Hidhu” i thotė, pleshti hiē, “hidhu” edhe njė herė, pleshti hiē. Shkencėtari shkruan: Raporti2: Pleshtit kur pret i kėmbėt, nuk dėgjon nga veshėt.

Nxensi

Njė nxėnės i sapoardhur ne klasėn e re pyet mėsuesen : “Mesuese a dėnohet dikush pėr diēka qė nuk e ka bėrė? –“Jo asnjėherė” pėrgjigjet mėsuesja. – Atėherė se besoj se do tė mė dėnoni pėr detyrat qė nuk i kam bėrė


Tre personat

Tre persona arrijnė tek stacioni i trenit por treni ish nisur .Vrapojnė dhe dy tė parėt arrijnė tė hipin nė ecje e sipėr ,ndėrsa i treti nuk arrin tė hipė por fillon tė qeshė me tė madhe .I thotė njė kalimtar: Mė falni por Ju nuk duhet tė qeshni se nuk arritėt tė hipni nė tren ndėrsa shokėt po .E si tė mos qesh kur ai qė duhet tė hipte nė tren jam unė ,se ato tė dy vetėm sa do tė mė pėrcillnin Mua


Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #43 : 13/06/07, 15:03 »
0

Ishte i her njoni ne nji fshat te Fierit qe kishte lind me tre koqe! Te shkretit i ecte shume ters: e rrifshin shoket, ngelte ne klase, e shkelte zetori! I jati mendoi ta niste jashte! E nisi ne France! Atje te ziut akoma me ters: E kapte policia, shkelte mut ne mes te qytetit etj e etj! Nje dite ishte ne stadium miku dhe pasi kapi mikrofonin tha: O sot o kurre do behem me pare! Uleriu: Kush e do me bast ma nga 100 euro se une dhe ky burre (per nji xhaje aty) Bashke bojme 5 koqe! Fillun te gjith etu von baste! Dikur e pyt xhaja ket: Or bir, je i sigurte ti qe ke kater koqe se mu nji ma kan heq me operacion!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #44 : 17/06/07, 08:08 »
0

Na ishin dy pula duke bo muhabet te koteci! Kur fap, na vjen gjeli i cakerdisur! I kishte shku menia keq te ziut ene i turret pulave me vrap! Ato ja fusin vrapit rreth e qark kotecit! Gjeli nga mbrapa! Vrap ato, vrap gjeli! 1 xhiro, 2xhiro, 3xhiro ekeshtu me radhe! Kur arriten te xhiro e 19 i thote njona pule tjetres- a ia lejme gjelit se u lodhem! Ec mi budallaqe bojm dhe nja dy xhiro se na morin per kurva pastaj- i thote tjetra!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #45 : 17/06/07, 08:08 »
0

NJE HERE NJE FSHATAR QE KISHTE SHUME PULA KERKONTE NJE GJEL QE TI KENAQTE TE GJITHA. PASI KERKOI SHUME DHE TE GJITHE GJELAT I NGORDHNIN NE FUND U DOREZUA. ATEHERE I DHA NJE KOMSHI NJE GJEL TE VJETER PER DHURATE. FHSATARI E MORI GJELIN DHE E FUTI NE KOTEC ME URIMIN VDEKSH EDHE TI SI TE TJERET. NE KOTEC FILLOI RREMUJA DHE VAZHDOI GJATE. FSHATARI RRINTE AFER KOTECIT DHE PRISTE. ME NE FUND GJELI DOLI NGA KOTECI I SHPARTALLUAR FARE DHE U SHTRI I NGORDHUR NE OBORR.  KAQ E PAT DHE KY THA FSHATARI DHE VAJTI TA MERRTE DHE TA HIDHTE TUTJE. SAPO JU AFRUA GJELI HAPI SYTE DHE I THOTE LARGOHU SE PO ME TREMB ATO SORRAT ATY SIPER SE ME PULAT MBAROVA PUNE.
Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #46 : 17/06/07, 08:08 »
0

Nje fshatar qe kishte nje kotec me pula nga me te bukurat mendoi nje dite se gjeli qe kishte i ishte plakur dhe vendosi te blente nje te ri! E coi te riun ne shtepi, kur pas nja gjys ore e vret me cifte! Skon blen nje tjeter, edhe kete e vrau edhe keshtu deri sa mori te dhjetin! vjen gjeli i ri ne kafaz ene na ngrefet nga te dy kokat! I thote i vjetri-nigjo mer babe, une e di qe ti ke ardh me pallu kto pulat, por te lutem kto te treja mos i luj se i kom fiksim! - Sko mer mut -i thote i riu se po ta hyp ene ty! mire -i thote i vjetri- hajt e bojme keshtu: kush arrin i pari me vrap deri ta gardhi fiton dhe le te bohet si thote ai! Dakort- u ngref i riu! Po si me plak qe jom - i thote i vjetri- do me lesh te nisem nja 5 hapa para? Si te dush ti- i thote i riu ene nisen; gjeli i vjeter para me vrap ene i riu duke e arritur!......Degjohet nji cifte dhe i riu bi pertoke! Ti qi nonen o gru-therret katunari- ene gjeli i dhjete me qelloi bythqim!!!!!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #47 : 17/06/07, 09:09 »
0

Do u martonte Gloria me Enverin! Enveri i shkrete ishte ne siklet te modh! E pyt i jati: ca ke mer babe? - S'po e di cka me i bo Glories naten e pare- i pergjigjet Enveri i vogel! Mos e ki ate hall bre bir- i thote i jati- cka te boj Gloria boj dhe ti! Erdhi nata e pare! Enveri sheh Glorian! Heq kjo fustonin , fap, heq ene ky kostumin! Heq kjo kepucet, heq ene ky kepucet, heq kjo sytjenat, heq ene ky kanatjeren! Heq Gloria breket, heq ene Enveri breket! Shtrihet Gloria ne krevat, shtrihet ene ky ne krevat! Hap Gloria komet, hap ene ky komet! .............Kalo cerek ore! ..... Pyet Enveri Glorian-po tani ca do bojme? -Presim dhe cerek ore-i thot kjo_ mos vje nonjoni e na qi te dyve! Hahahahahahahahaaaaaa!

Hahahahahhahahaha ti do vra!! Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #48 : 17/06/07, 13:01 »
0

jetonin dy shoke ne nje shtepi dykatshe,njeri ne kate te pare e tjetri ne te dytin,ky qe ishte siper pinte dhe kthehej ne mes te nates,i hiqte kepucet me shume zhurme brram te paren e brrum te dyten.duroi sa duroi ky shoki qe banonte poshte dhe i tha nje dite,ore pijanec,  puna jote se pi e se vjene  vone ne mbremje por te pakten ato kepuc hiqi me avash se per nate po me zgjon.ok i thot ky, vjene nata prap vone ky,hyne ne shtepi e i lodhur e flak tutje kepucen e pare,brrum e ne toke,pas pak u kujtua ca i tha shoku dhe te dyten e hoqi me avash dhe su ndje fare kur e uli pertok,ra te flinte.pas nja nji ore po i bertet ai shoku nga poshte   po hidhe dreqin edhe ate tjetren qe te fle me ne fund
Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #49 : 18/06/07, 17:05 »
0

Njehere e kapi gruja njonin tu ia dredh! Po te kapa prape i tha do te ta pres! - Mire -i thote i ziu! Po s'rrinte dot dhe dikur e kap gruja, ia pret e ia hedh ne mes te rruges! aty kalon nji goce me te jatin per dore! O babi- e pyti_ ca eshte kjo gjeja ketu ne rruge? Ec tani- ithote i jati! E mo ba, ca eshte, ca eshte? - Epo ca eshte- i thote i jati- Insekt eshte! -Po praaaaaaa-pergjigjet e bija- ku ka insekt me ...ar aq te madh?!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
Faqe: 1 [2] 3 4 5 6
  Printo  
 
Shko te: