SHKARKO APLIKACIONIN E BALKANWEB

PER PAJISJET APPLE

PER PAJISJET ANDROID

3 Komente

 1. oni
  19/03/2017

  Hipokrite! E perse u dashka te beni demonstrata? Te gjthe juve qe “ju dhimbsen” keta te ashtuquajtur rrefugjate jepni shembullin tuaj personal duke marre nga nje prej tyre (ose nje prej ketyre familjeve) ne shtepite tuaja. Zgjidhni ose ti merrni direkt nga Turqia ose nga kampet ne Greqi.

  Përgjigjiuni

 2. 19/03/2017

  E mer gërk edhe bythe gris edhe shet pordhe.

  Përgjigjiuni

 3. leri turqi ti shkojne ne athine emigrante
  19/03/2017

  İ kapivdroga keta grekek?hapi moj turqi kufinjte te shkojne ku te dene emigrantet,te shkojne ne athine ti fusin nga nje shurre emigrantet e afrikes,apo nuk jan dhe ortodoks disa,dete behet greqia,e pastaj ti japi shqiperia buke grekeve sikur mesuan ne vite 68 1969 70_e b…th pa lare grek,po enveri e popolu shqiptari,ju mbajti 2 vjet me buke ju?madje u piqnin buket ne korce dhe i conim te gateshme,se nuk kishin vend ku ti piqnin.ehhh b.pa lare.

  Përgjigjiuni

Lini Koment

 

 

 

Fillimi