Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Basha akuzon live Ramën: Më kërcënove, je çekuilibruar totalisht

lulzim basha 4

TIRANE- Lideri i demokratëve Lulzim Basha pohoi nga foltorja e Kuvendit se kryeministri Edi Rama në një gjendje të çekuilibruar e kërcënoi.

Po ashtu Basha theksoi se Rama sa herë merr fjalën është kontradiktor.

“Je i çekuilibruar totalisht. Del merr fjalën, më kërcënon. Del më thua ‘i dashur’, pastaj më del dhe më kërcënon. Çekuilibrimi duhet të jetë aferë private e familjes tënde. Ne vendet normale, edhe një shofer autobusi nuk mund të jetë në një gjendje të çekuilibruar si ti sot. Si mund të dalësh dhe të akuzosh opozitën dhe ta shndërrosh në një cirk”, tha Basha.
(ed.me/BalkanWeb)


Komente ( 4 )

  • Marreveshja 17 majit shaheni diten Vidhni Nate. Eshte mare vesh puna juaj. Politikanet te familjeve tuaja.

  • @Alban ju jeni fatkqesia e ketij veni..

  • Fatkeqesi kombetare te kesh Ramen kryeminister. O , popull, po pse more a zgjidhet drogmeni , cfare beni o popull , a jeni ndergjegjesuar ? Apo ka ardhur momenti qe kesaj toke ti ndrojme popullin ?

  • Sa e forte eshte kjo qe po ndodh ne vendin time te bekuar; me ca politikane te gabuar-mallkuar!? Shajne Ramen, Dhe per vete keta politikane, justifikojne oferat, bisneset e tyre personale! Me sfond politik! Fatekeqesisht te gjithe nje soj jeni? Diten zihen-shahen, ndersa naten qarkullojne-veprojne=vrasin busineset dhe pasurite e tyre personale!?? Si Tom-Jerry….
    O Morte qe si merre keta politikane mafiose; qe po na gllaberojne dita-dites!?
    11:57pm