Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Era i ngre fustanin Kylie Jenner-it, të brendshmet e saj do t’ju habisin (Foto)

43430D3C00000578-4792740-Got_protection_Her_burly_bodyguard_was_on_hand_to_help_her_to_op-m-42_1502813029870

Kylie Jenner asnjëherë nuk turpërohet kur ekspozon format e saj. Por këtë here 20- vjeçarja ka zbuluar aksidentalisht të brendshmet e saj jo dhe aq shumë seksi siç ne mund ta kishim menduar.

Miliarderja bukuroshe kishte veshur një fustan të kuq të shkurtër teksa kishte dalë të drekonte në Los Angeles me mikun e saj më të mirë Jordyn Ëoods. Ishte pikërisht ky i fundit që shërbeu si një “mburojë” për mikeshën e tij, duke mos na lënë që të shohim “më shumë” shkruan Daily Mail.

Edhe pse për hir të së vërtetës nuk jemi dhe shumë kurioz, pasi 20- vjeçarja është treguar “bujare” dhe na ka treguar edhe më shumë.


Komente ( 2 )