Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Fushata, Rama tallet me Bashën: Luli me ato pantallona doku, si llogaritar kooperative (Video)

Screenshot

TIRANE– Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar takimin e radhës elektoral me banorët në Kashar, ndërsa ka marrë ‘hak’ ndaj kritikave të rivalëve të tij poltikë që e komnetojnë për veshjen e tij.

Rama tha se kreu i PD, Lulim Basha me pantallonat e dokut duket si llogaritar kooperative. Ai tha ndër të tjera se Basha është shalqin m provë në Tiranë, pasi ishte kryetar bashkie dhe nuk bëri asgjë për kryeqytetin.

“Kush do ta mbajë veten me garjet të shkojë të votojë Lulin. Lulin e keni shalqi me provë në Tiranë. Se kështu i bukur… ma prishi pak qejfin me ato pantallonat prej doku, si llogaritar kooperative. Se merret me tutat e mija ai. Luli çuni i mirë është, jo më i miri, por nuk është çuni i keq”- tha Rama.

(d.d/BalkanWeb)


Komente ( 8 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .