Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Dashi Hëna është dembele sot përkundër Plutonit që ju ka në vëmendje. Partneri do të tregohet shumë i dashur, por do t’ju bezdisë me kujdesin e tepërt që do të tregojë. Qëndrueshmëria fizike dhe gjallëria mendore vitalitet varen edhe nga ajo që hani, kujdesuni për dietën. Demi Do të...

Dashi Planifikimi i mirë është shpirti i punës, sidomos kur duhet të merreni me çështje praktike, dhe, për t’i përmbledhur, të mërzitshme. Vishuni me ngjyra portokalli për të rënë në sy, dhe bëni mirë të shmangni të kuqen: nëse jeni të lodhur, bëheni agresivë. Demi Hëna e ëmbël te...

Dashi Lërini butësinë që të rrjedhë lirisht. Do të shërbejë për të çimentuar një lidhje të konsoliduar, ose të shkrijë ndrojtjen në një marrëdhënie të porsalindur. Do t’ju duhet të pranoni disa kompromise. Solidariteti është i barasvlershëm me suksesin. Demi Sot humori i juaj është i lidhur me melankolinë...

Dashi 21 Mars – 20 Prill Marsi në shenjën tuaj ju dhuron energji për t’iu përkushtuar angazhimeve të përditshme, ndërsa Urani ju mbështet me ide gjeniale për të lëvizur gjithçka. Do t’ia dilni të nisni një projekt që po e mendoni prej shumë kohësh: rezultatet nuk do të vonojnë....

Dashi 21 Mars – 20 Prill Nëse aspektet negative të Hënës në shenjë me Jupiterin dhe Plutonin ju bëjnë nervozë, aspektet pozitive me Mërkurin dhe Saturnin do nxisin vetëvlerësimin. Projektet tuaja janë të menduara mirë. Do tregoni vendosmërinë dhe këmbënguljen e duhur për t’i realizuar sa më shpejt. Demi...

Dashi Të shpërblyer nga Venusi në shenjën tuaj që përqafon Hënë, do të përballeni me vendosmëri dhe optimizëm pengesa të mundshme. Nëse keni dyshime në lidhje me një çështje, është e kotë të shqetësoheni. Duhet të vazhdoni më tej. Demi Nëse nuk jeni të sigurt për ndjenjat tuaja, mos...

Dashi Të kënaqur me surprizat e dhuruara nga Jupiteri që bashkëvepron me Uranin do të jeni shumë aktiv. Sot me të vërtetë do t’ia kaloni bukur. Do të keni dëshirë t’i përkushtoheni studimit të lëndëve të reja, mbi të gjitha preferoni shkencën dhe matematikën. Demi Merrni pak kohë për...

Dashi Bashkëveprimi i Hënës me Venusin do të bëjë që sot të kaloni një ditë shumë të bukur dhe të frytshme. Gjithçka do t’ju duket e thjeshtë. Do të keni harmoni edhe në fushën e dashurisë. Është dita ideale për të kaluar kohën me miqtë ose me familjen, ndaj...

Dashi Planetët në mbrëmje ju dhurojnë një avantazh më shumë. Do të mbizotëroni në skenën profesionale me frymëzim, me shpirtin e iniciativës dhe mprehtësinë e reflekseve. Një takim do të bëjë që të ëndërroni me sy hapur! Emocione të forta do të bëjnë që të përjetoni momente me shumë...

Dashi  Nëse në punë doni të jeni të qetë, përmbajuni në mënyrë të përpiktë rregullave dhe shmangni kundërshtimin e vazhdueshëm të veprimeve të eprorëve. Jeni të papërmbajtshëm edhe për gjërat më të vogla. Organizohuni mirë, pushoni më shumë e zbavituni me miqtë. Demi  Me Hënën armiqësore mund të keni...

Dashi Me Uranin në kuadraturë me Hënën, në punë keni të bëni me një person shumë kërkues dhe të motivuar. Jepni më të mirën e mundshme! Mos u nxitoni në gjërat që bëni, pasi disa gabime apo qëndrime mund të jenë antiproduktive. Demi Hëna kundërshtuese në shenjën tuaj mund...

Dashi Hëna nuk shkon mirë me Plutonin në qiellin tuaj dhe atmosferën që jetoni me atë që ju ka hyrë në zemër. Pakënaqësia priret të mbizotërojë. Mos e vini në dyshim atë që ndjeni për partnerin që në zënkat e para që keni me të. Demi Jeni përballë një...

Dashi Nën tërheqjen e Venusit dhe Marsit, Hëna iu prish disi qetësinë dhe krijon pengesa në rrugën tuaj të gjatë. Do të merreni të promovoni një projekt tuajin të punës, tek i cili keni shumë pritshmëri. Gjasat janë që të dalë me sukses. Demi Nëse me partnerin është krijuar...

Dashi Nëse arrini ta kapni në ajër mundësinë, do të keni fatin të punoni krah për krah me persona të një niveli të lartë, nga të cilët mund të mësoni shumë. Mos harroni ata që ju kanë treguar dashuri, për të ndjekur ëndrrat e lavdisë. Demi Planetët kërkojnë të...

Dashi Marsi në qiellin tuaj është i gatshëm të dëgjojë zërin e Hënës. Do të pranoni mundësinë e një pune të papritur dhe shumë të dëshiruar. Me Uranin dhe Saturnin kundra, mund të vini në pikëpyetje disa zgjedhje. Vazhdoni përpara! Demi Hëna tek Luani do të ndezë midis jush...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.