Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Nga: ZONJA VJOLCA 500 gr miell 4 lk sodë buke 1 kokërr vezë Kripë, 250 ml ujë 250 gr djath të bardhë 1 kokërr domate 2 speca Kripë, piper Në një tas vendosim miell, sodë buke, kripë, i përziejmë duke shtuar vezën dhe ujin dhe zemë një brumë të...

Nga: ZONJA VJOLLCA 600 gr mish viçi 2 lgj miell 1-2 kokrra vezë 1 gotë kos Kripë, piper 4 lgj vaj ulliri ose 2 lgj gjalpë Majdanoz ose koper Vendosim mishin në tenxhere për të zjerë duke shtuar 1 kokërr qepë, gjethe dafine, 1 degë selino. Këto janë sipas...

TIRANE– Pas negociatave të punonjësve të policisë dhe bashkëshortes së tij, 53-vjeçari nga Arapaj i Durrësit ka zbritur nga shtylla e tensionit të lartë, nga ku kërcënonte vetëvrasje. Ngjarja u regjistrua në rrugën dytësore përballë Drejtorisë së Patentave, në autostradën Tiranë-Durrës. Mustafa Plaku hipi në shtyllë, ndërsa kërkonte zgjidhje...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.