SHKARKO APLIKACIONIN E BALKANWEB

PER PAJISJET APPLE

PER PAJISJET ANDROID

13 Komente

 1. Lali Eri
  21/03/2017

  Kryebashkiaku i Tiranes po punon fort, por t’i lere per pak kohe fasadat dhe te merret me njerezit. Do te te duam me shume nese iu del ne mbrojtje te pambrojturve

  Përgjigjiuni

 2. Juri
  21/03/2017

  Jetojme ne kohen e barbareve ku ka humbur nocioni i qenies njerezore. Shteti duhet te vere kontrollore ne keto qendra sociale dhe t’i shporre kafshet nga aty. Keta e kane vendin ose ne burg ose ne spital psikiatrik.

  Përgjigjiuni

 3. peshore
  21/03/2017

  Keshtu eshte kur punonjesit jane te pakualifikuar..as e kane idene per semundjen e Dement.Turp..

  Përgjigjiuni

 4. eraj
  21/03/2017

  u vrafte zoti

  Përgjigjiuni

 5. x
  21/03/2017

  A plehra mos e bofshit piken e hajrit!

  Përgjigjiuni

 6. Ela
  21/03/2017

  Mos i hengshi ato leke

  Përgjigjiuni

 7. Injoranti
  20/03/2017

  A nuk i dun ti marrish policine thote ajo budallaqja…Po pse nuk i merr pra?

  Përgjigjiuni

 8. Lali
  20/03/2017

  90 perqind e Albinove jane psikopata

  Përgjigjiuni

 9. Sali
  20/03/2017

  Cohu Enver cohu dhe tregoja vendin … E shkatararuhan shqiperin keta kapitlalist e leshit

  Përgjigjiuni

  • Panem et circenses
   21/03/2017

   A shkofsh edhe ti aty ku eshte enveri mor bole!

   Përgjigjiuni

 10. Shkodra
  20/03/2017

  O zot Qa ndoll te Ky vend…..

  Përgjigjiuni

  • Mandi
   21/03/2017

   O shkodra, vec nga shkodra sje ti. Ç dhe dh si ke fare ne fjalor. Problemi eshte qe ka shume kshu si zotrote e ju sna lini me u be. Analfabet

   Përgjigjiuni

   • Shkodra
    21/03/2017

    Shka mar karas…. Se shkodran jam kput qafen pederast, legen d’en mem msu ti mu si me shkru.msohuni me komentu lajmin e ja personin vijus !

    Përgjigjiuni

Lini Koment

 

 

 

Fillimi