Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
6 - 1

Angli - Panama

RUSI 2018
2 - 2

Japoni - Senegal

RUSI 2018
0 - 3

Poloni - Kolumbi


Tortë dhe kërcime në dhomat e zhveshjes, mesfushori i Teutës feston ditëlindjen (Video)

Dosti-470x836

Mesfushori i Teutës Albi Dosti feston sot 26-vjetorin e tij të lindjes. Në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar surprizat nga drejtuesit e klubit dhe shokët e skuadrës, të cilët i kishin përgatitur një tortë me stemën e skuadrës mesfushorit dhe siç e kërkon tradita ai fiku qirinjtë e 26-të me shpresën për të pasur sa më shumë sukses në këtë sezon.

Më pas festa ka kulmuar me muzikë dhe me kërcime fantastike në dhomat e zhveshjes. Këto momente festive janë publikuar nga klubi në faqen zyrtare./panoramasport/

(BalkanWeb)


Komente ( 1 )