111 vjetori i Pavarësisë po festohet me një seri aktivitetesh në të gjithë vendin, edhe në vendet jashtë Shqipërisë ku jetojnë shqiptarë. Për këtë ditë të shënuar edhe Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit ka realizuar një video nga ambientet e Aeroportit Nënë Tereza, me muzikë dhe kërcim nga artistët e Teatrit.

Kryeministri Rama ka postuar video teksa komenton: Surpriza e veçante e artisteve te Teatrit te Operas dhe Baletit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb