Modelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini, ka zgjedhur sërish të shfaqet provokuese në fotot e shpërndara në Instagram.

Ajo ka publikuar tri foto tek në cilat pozon me një veshje të zezë me pelerinë, e cila i vë në pah këmbët.

111111111111

2222222222

Me një palë geta të gjata deri mbi gju, modelja shkodrane ka nxitur edhe më shumë imagjinatën e ndjekësve, teksa u ka kërkuar atyre të komentojnë se cilën prej tre fotografive preferonin më shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini ?? (@angela_martini)


 

3333333333

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini ?? (@angela_martini)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb