Në përfundim të sezonit të dimrit, rrjeti i mirënjohur i elektroshtëpiakeve dhe elektronikës Globe ofron 4 ditë ulje që arrijnë vlerën deri në 50%.

Uljet do të prekin çdo kategori duke filluar nga lavatriçet, frigoriferat, produktet inkaso, pajisjet e kuzhinës, elektronike e më gjerë.

Në datat 3, 4, 5 dhe 6 Mars do të përfitoni ulje nga 40 – 50 % në mbi 200 produkte të kategorive: elektroshtëpiakeve të mëdha, elektroshtëpiakeve të vogla dhe televizorë.

Qëllimi i Globe është të pasurojë jetët përmes teknologjisë, duke shfrytëzuar kombinimin unik të ekspertizës teknologjike dhe gamës së gjerë të produkteve për të përmbushur nevojat e përditshme të klienteve.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 Nxitoni të përfitoni këto ditë uljesh në Globe, në datat 3 deri me 6 Mars. Produktet do të jenë të disponueshme online dhe në të gjithë rrjetin e dyqaneve Globe në Tiranë, Durrës, Fier, Vlorë, Sarandë, Elbasan dhe Shkodër.

 Rrjeti i dyqaneve Globe ka dëshmuar ndër vite që korrektësia, shërbimi dhe eksperienca i shtojnë vlerë blerjeve tuaja. 

 Globe, cilësia është kursim!

www.globe.al

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: