Ji i lumtur me atë që ke” është një nga pesë “rregullat e shtëpisë” që duhet të ndjekin fëmijët e “mbretëreshës së popit” Madonna.

Ylli në postimin e saj të fundit në Instagram teksa mbante një shenjë, ndau pesë rregulla të thjeshta shtëpiake që dëshiron që të gjithë në shtëpi t’i ndjekin.

Lista përfshinte rregulla të sjelljes pozitive që u kujtonin fëmijëve të saj të “buzëqeshnin” dhe “të dëgjojnë të tjerët”. Gjithashtu “të jenë të kënaqur me atë që kanë” dhe të jenë “të sjellshëm”.

  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja ka katër vajza dhe dy djem, Lourdes Leon, Rocco Ritchie, David Banda, Mercy James, si dhe binjakët Stella dhe Eclair Ciccone.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb