Një 62-vjeçar i ka dhënë fund jetës, ndërsa është gjetur i vetëvarur në një kasolle.

Ngjarja ndodhi rreth orës 08:30, në fshatin Kurjan të Roskovecit.

Shtetasi me inicialet Y. S., rreth 62 vjeç, është gjetur i pajetë nga familjarët, në një kasolle afër banesës.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të këtij rasti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: