Ilir Meta ka deklaruar se nuk do ta shkarkojë Monika Kryemadhin.

Do ta shkarkoni Monika Kryemadhin?

Ju personifikoni personin dhe fenomenin. Nuk ka përjashtime, ka njëherë e përgjithmonë një program të qartë dhe organizim të qartë e parimor.

Do ta largoni Vangjel Tavon i cili është sot prefekt?

E përqafoj Tavon për zgjedhje e tij. Po të më kishte pyetur do i sugjeroja. Do i sugjeroja për prefekt të Tiranës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: