Kreu i SPAK Altin Dumani, i pranishëm sot në Komisionin e Ligjeve u pyet nga deputeti Dashnor Sula nëse ka politikanë të lartë që kanë përdorur Sky Ecc.

Dumani u shpreh se nuk mund të flasë sot për këtë temë, duke shtuar se në çdo rast që do evidentohet një rast i tillë, do të nisin hetimet.

Altin Dumani: Nuk mund të prononcohem, por në çdo rast që evidentohen do të hetojmë, sepse është detyrim ligjor, e nuk është çështje zgjedhje. Jemi në hetim e sipër.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: