Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen në Durrës, ku Hygerta Meta vrau me armë zjarri të atin, pasi ai dëshironte ta fejonte me zor me një emigrant në fshat.

Burime nga policia për gazetarin Igli Çelmeta bëjnë me dije po vijoj në hetimet në lidhje me një bashkëpunim të mundshme mes vajzës dhe personave të tjerë.

Hygerta Meta në dëshminë e saj para bluve ka treguar edhe detaje nga ngjarja, ku ka rrëfyer se e ka vrarë të atin me armën e shërbimit, pasi ai ishte roje, dhe e ka groposur në kasolle.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: