Alejandro Camano, agjenti i Lautaro Martinez, vazhdon të bëjë deklarata për të ardhmen e sulmuesit.

“Ai është i lumtur. Po flasim për një lojtar të Interit dhe kemi respekt total për zikaltërit. Nuk kam folur me asnjë ekip tjetër për të ardhmen e tij dhe nuk kam ndërmend ta bëj këtë, flas vetëm me Interin” – tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb