Klea Huta ka postuar në Instagram një foto me producentin Elgit Doda ku shihen në një moment romantik duke shkëmbyr një puthje. “Do thoni ju po si ia del? Përgjigjen e keni te fotoja!”- shkroi Klea.

Mirëpo, një nga miqtë e tyre më të mirë, Olsi Bylyku ka vendosur ‘t’i ngacmojë’, duke u lënë një koment që ka shkaktuar shumë të qeshura në rrjet.

Klea Huta Elgit Doda
Klea Huta Elgit Doda

 

Whatsapp Image 2022 07 06 At 9.09.53 Am
Whatsapp Image 2022 07 06 At 9.09.53 Am

“Ky Giti shumë i ftohtë duket se ti dukesh që e puth me ndjenjë. Nuk e di tani, shikoje vet!”– shkruan me humor Olsi duke marrë vëmendjen e ndjekësve. Ndërkohë Klea nuk i ka kthyer përgjigje.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb