Aksident automobilistik në segmentin rrugor Pukë-Qelëz. Një fuoristradë është botuar në një nga kthesat e rrugës në Dedaj.

Tre nga pesë personat që ndodheshin në mjet transportohen në spitalin e Pukës, dy prej të cilëve më rënde.

Shkak për aksidentin mendohet se është bërë mos-funksionimi i frenave në momentin e hyrjes në kthesë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: