Një aksident ka ndodhur në Bypassin e Fierit. “BalkanWeb” mëson se një automjet “Mercedez Benz” dhe një “Reno” janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë e përplasjes raportohet edhe për të lënduar. Të plagosurit janë dërguar në spital ku edhe kanë marrë ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu, ndërsa po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: