Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një prej kryqëzimeve të unazës “Lukan Toska” në Fier.

Gazetari Enea Verria raporton për BalkanWeb se 4 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën ndërsa fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia dhe grupi hetimor për të zbardhur dinamikën e këtij aksidenti ndërsa paraprakisht dyshohet se shkak është bërë shpejtësia tej normave të lejuara dhe lagështia në rrugë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: