LEZHË – Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në lagjen Gurra në Lezhë.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për Balkanweb se janë përplasur me njëra-tjetrën 4 automjete.

Dy persona kanë marrë lëndime dhe janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

(d.xh – Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: