Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Gjoricë të Bulqizës.

Një automjet veturë tip “Audi” është përplasur me një mjet tip agregat në vendin e quajtur ura e Drinit, pjesë e rrugës së Arbrit.

Paraprakisht mësohet se dy drejtuesit e mjeteve janë plagosur dhe dërguar në spital.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb