Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë, në zonën e njohur si Oxhaku.

Në pamje shikohet se një makinë tip Benz është përmbysur në mes të rrugës.

Nuk dihet ende shkaku i aksidentit. Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb