Një nga personat cili është plagosur në aksidentin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksidentin e ndodhur në Prishtinë, ka humbur jetën.

Lajmi bëhet i ditur nga mjeku i cili kujdesej për të, duke deklaruar se pacienti ka mbërritur në spital pa shenja jete.
“Po, ka qenë në Ortopedi. E kanë sjellë pa shenja jete”, deklaroi mjeku Ejup Govori, raportojnë mediat e Kosovës.
Në aksidentin e rëndë mbrëmë ishin të përfshira pesë vetura.
Derisa si pasojë e këtij aksidenti katër mbetën të lënduar, njëri prej tyre rëndë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb