Tiffany Haddish së fundmi zbuloi se ajo ndërvepron në mënyrë anonime me përdoruesit që diskutojnë për të në rrjetet sociale. Sipas raportit të PEOPLE, gjatë bisedës në Universitetin e Kalifornisë Jugore, Haddish zbulon se përdor një llogari të rreme në X.

Aktorja e famshme pranon se ka një llogari false në rrjetet social. Ndërsa promovonte librin e saj të ri, “I Curse You With Joy”, aktorja e Girls Trip bëri shaka për lirinë që u jep interneti njerëzve për të thënë mendimet e tyre. “Dhe më pas doli interneti dhe njerëzit patën lirinë të flisnin për çfarë të donin të flisnin. Dhe tani do të doja të kthehesha përsëri në analfabetizëm. Nuk e di pse po flisni kaq shumë për mua, por kjo është në rregull. Edhe mua më pëlqen të flas për ju,” shtoi ajo.

Duke folur për llogarinë e rreme që i jep asaj mundësinë të shohë se çfarë thonë njerëzit, ajo tha se krijoi një faqe false. “Pse po më sulmon kjo zonjë? Ju flisni për atë që ndodh rreth e rrotull, mos u shqetësoni, nuk di rreth Instagramit të rremë, por unë padyshim kam një Twitter të rremë.”

Aktorja e famshme pranon se ka një llogari false në rrjetet sociale. Libri i ardhshëm i Haddish, “I Curse You With Joy”, do të dalë në treg më 7 maj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: