Pas lajmeve që kanë qarkulluar ditët e fundit për një marrëdhënie të Wanda Narës me Keita Balden, me pretendimin se modelja e kishte tradhtuar Mauro Ikardin me futbollistin senegalez gjatë kohës kur dy lojtarët ishin pjesë e Interit.

Tashmë ka ardhur edhe reagimi i bukuroshes argjentinase. Në një prononcim gjatë programit “LAM”, Vanda shkurtimisht tha: “Nuk kam asgjë për të sqaruar. Nuk sqarohen çmenduritë”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb