Ditën e sotme një telefonatë anonime ngriti alarmin për bombë në Gjykatën e Posaçme dhe në Gjykatën e Apelit në Tiranë.

Gazetarja Klodiana Lala tha për BalknanWeb se RENEA po kryen sërish kontrolle në Gjykatën e Posaçme, me qen eksploziv.

Ndërkohë në Gjykatën e Apelit, kontrollet përfunduan dhe në një reagim, Apeli bëri me dije se nuk ka asgjë për tu shqetësuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: