Aleanca për mbrojtjen e Teatrit i është bashkuar protestës së opozitës.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga gazetari Mario Merhori, grupi i Aleancës po marshon në Bulevard, ku më pas do të stacionohen para Kryeministrisë. Ata mbajnë para një pankartë ku shkruhet “Teatri si ishte, ku ishte”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: