Deputeti socialist Alket Hyseni ka qenë në Delvinë ku ka parë nga afër punën për ndërtimin e një qendre shëndetësore në fshatin Rusan të Delvinës.

Hyseni shkruan se kjo qendër shëndetësore do të mundësojë shërbim dinjitoz.

“Banorët e fshatit Rusan në Delvinë do të kenë tashmë një qendër shëndetësore të rikonstruktuar dhe të pajisur mirë për të mundësuar dhënien e shërbimit dinjitoz.
Ishim me Majlindën, Suelën dhe Izetin për të parë nga afër ecurinë e punimeve.
✔️Premtim i mbajtur
#PunëJoGjumë”, shkruan Hyseni.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb