Historia e dashurisë mes Kejsit dhe Stresit mbetet një nga më të diskutuarat e shoëbiz-it shqiptar.

Tashmë është e sigurt, ata janë ndarë përfundimisht dhe ajo po kalon kohën me familjen dhe shoqërinë dhe nuk harron të provokojë.

Kejsi sapo ka publikuar fotografi të reja e veshur në bikini me ngjyrë të zezë, duke u dhënë vëmendje tipareve të saj të formësuara.

Keisi1

Këngëtari i njohur Arkimed Lushaj, Stresi, ka njoftuar ndjekësit për ndarjen përfundimtare nga Kejsi pak ditë më parë, duke prishur kështu planin e ceremonisë së dasmës private në ishullin grek Santorini.

Marrëdhënia e tyre është shoqëruar me ulje e ngritje përgjatë viteve, por duket se gjithçka ka marrë fund me çiftit të njohur, Stresit dhe Kejsit.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb