Në ambientet e policisë në Kotorr, më 30 korrik 2020, dy inspektorë policorë kanë organizuar orgji me dy gra dhe kanë njoftuar policin Ljub Miloviq, i cili akuzohet se është në krye të klanit “Kavak”, për aksionin e nxehtë nëpërmjet një telefoni të koduar.

Portali malazez “ BORBA ” ka publikuar në posedim foto, të cilat janë pjesë e dosjes që Europol ka dorëzuar pranë autoriteteve kompetente për mesazhet e përgjuara.

Njëra nga dy femrat nga këto foto ishte në qendër të aferës një vit më parë kur i dënuari Gj.P. i cili është duke vuajtur dënimin në Spitalin Special të Psikiatrisë në Kotorr, ka publikuar një fotografi të tij në dhomën e spitalit me një femër të zhveshur dhe një tjetër pjesërisht të zhveshur, e cila është e veshur me uniformën e një punonjëseje shëndetësore.

Në fotot e lartpërmendura shihet qartë se ka veprime të pahijshme në komisariat dhe e gjithë kjo shoqërohet me mesazhe që njëri nga inspektorët ia dërgon Ljubo Milloviqit. Në disa foto vajza shihet duke kënaqur inspektorin me seks oral, ndërsa në disa të tjera vajzat janë lakuriq me alkool të bollshëm.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb