Arbana Osmani ka është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndanë shpesh detaje nga jeta e saj familjare e po ashtu edhe profesionale.

Së fundmi në Instastory ajo ka treguar se sot ka shtruar një drekë për familjarët. Pjata kryesore duket se është bërë nga vjehrra e saj, të cilën Arbana nuk nguron ta falënderojë dhe ta quaj publikisht “si më e mira”.

“Tava e Krapit nga gjyshja e Diellit, është më e mira në botë” shkruan Arbana.

Arbanaaa

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: