Padyshim që pas daljes së Donaldit nga Big Brother, të shumtë ishin zërat që folën për sherre pasi ai nuk arriti që të merrte çmimin e parë.

E si për t’i dhënë fund këtyre zërave është dhe marrëdhënia që duket se dy vëllezërit binjakë Veshaj kanë tashmë me moderatoren e emisionit, Arbana Osmani, me të cilën duket se paskan ndërprerë çdo marrëdhënie.

Siç shihet edhe nga një kontroll në faqen e tyre të Instagramit, aktorët nuk e ndjekin më moderatoren, ashtu sikundër ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb