Policia në Durrës ka arrestuar një 49-vjeçar, pasi dyshohet se ka hedhur inerte në vijën bregdetare,

Burri ka hedhur inertet në vijën bregdetare pranë lagjes 7 në Durrës.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të  Komisariatit të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin D. Sh., 49 vjeç, banues në lagjen nr. 7 Durrës, pasi ka hedhur inerte në vijën bregdetare, në lagjen nr. 1, Durrës.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: