Një 26-vjeçar shqiptar është arrestuat sot në Itali, pasi është kapur me lëndë narkotike.

Mediat italiane bëjnë me dije se i riu është arrestuar sapo ka zbritur nga metroja.

Gjatë kontrollit fizik atij i janë gjetur 400 doza hashashi. Më pas policia ka ushtruar kontroll edhe në banesën e tij, në Rimini, ku i janë sekuestruar materiale për paketimin e lëndës.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: