Ashton Kutcher ka pranuar se kur dolën kujtimet e ish-bashkëshortes së tij Demi Moore, Inside Out, ai ishte shumë i inatosur me të.

Edhe pse aktori i njohur nuk dëshiron të flasë fare për këtë kapitull të jetës së tij në një intervistë të fundit për Esquire, ai zbuloi se si ndikoi publikimi i librit në vitin 2019 në familjen e tij.

“Më në fund kisha arritur në një pikë ku shtypi merrej vetëm me mua dhe familjen time, paparacët ishin në shkollën e fëmijëve të mi”, tha ai.

44-vjeçarja Kutcher ishte e martuar me aktoren 60-vjeçare nga viti 2005 deri në vitin 2013.

Në librin e saj, Moore zbuloi se ishte penduar për shumë gjëra nga marrëdhënia me Kutcher, ndërsa pranoi gjithashtu se ai e kishte tradhtuar. Aktori nuk iu përgjigj kurrë fjalëve të saj.

  • foto galeri

Moore ishte tashmë nënë kur takoi Kutcher, i cili u bë njerku i Rumer, Scout dhe Tallulah, të cilat Moore i ka me ish-bashkëshortin Bruce Willis.

“Isha 26 vjeç dhe isha përgjegjës për një 8-vjeçare, një 10-vjeçare dhe një 12-vjeçare”, kujton Kutcher, duke vënë në dukje se ai ende ruan një lidhje me fëmijët e Moore.

Edhe pse çifti u përpoqën të kishin fëmijët e tyre, Moore dështoi gjashtë muaj në shtatzëninë e saj.

“I dua fëmijët. Ideja për të pasur një fëmijë tjetër më tërhoqi vërtet mua”, tha Kutcher. “Për çfarëdo arsye, më duhej ta kisha këtë përvojë”.

Të dy u ndanë në vitin 2011 dhe divorci i tyre erdhi dy vjet më vonë. Ndarja u ndje si një “dështim total” për Kutcher.

“Asgjë nuk të bën të ndihesh i dështuar më shumë se divorci, unë dështova në martesë”. Kutcher filloi të takohej me Mila Kunis në vitin 2013. Yjet u fejuan dy vjet më vonë dhe u martuan në vitin 2015.

“Ajo që e bëri lidhjen tonë me Mila-n kaq shpejt ishte se unë gjithmonë e admiroja atë. Talenti i saj, aftësitë e saj, dhuntitë e saj”, tha aktori për të vazhduar: E dija që nuk kishte nevojë për mua dhe ajo e dinte që nuk kisha nevojë për të. Tashmë i dinim gjërat e njëri-tjetrit” , vazhdoi ai, duke e quajtur gruan e tij “shumë më cool” se ai.

Kunis dhe Kutcher kanë dy fëmijë së bashku, Wyatt dhe Dimitri, të lindur respektivisht në 2014 dhe 2016.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb