Jessica Alba dhe Cass Warren janë një nga çiftet më të dashur në showbizin ndërkombëtar.

Ata u takuan në vitin 2004, u fejuan tre vjet më vonë, në vitin 2007 dhe u martuan në vitin 2008. Tashmë ata janë të martuar prej 15 vitesh, kanë tre fëmijë së bashku dhe janë më të lumtur se kurrë.

Megjithatë, siç zbuloi Cash Warren në një intervistë të fundit në podcastin ‘Whine Down’, edhe ata kaluan një problem midis fejesës dhe dasmës së tyre, duke rezultuar në një ndarje të shkurtër.

Në fakt, siç tha ai, shkak ka qenë xhelozia që ka ndjerë për aktoren, e cila jo vetëm që ka prishur lidhjen e tyre, por ka bërë që ai të mos ndihet mirë me veten.

“Kur filluam të takoheshim për herë të parë, unë isha vërtet xheloze për djemtë e tjerë dhe vëmendjen që ajo po merrte tek ata. Thjesht nuk më bëri të ndihem mirë”, tha fillimisht ai.

“Unë kam qenë gjithmonë një person mjaft i sigurt në jetën time dhe vërtet i lumtur dhe e gjeta veten në këtë lidhje ku isha shumë xheloz”, shtoi ai.

Siç ka shpjeguar më pas, ishte ai që u nda nga Jessica Alba, pasi nuk e duronte dot këtë ndjenjë. “Unë i thashë asaj ‘Unë e urrej ndjenjën e tillë. Nuk më bën të ndihem mirë dhe e di që nuk të bën as ty të ndihesh mirë’. Dhe kështu u ndamë për pak kohë pas 4 vitesh lidhje. Ishte xhelozi e tepruar”, përshkruan ai.

Megjithatë, ata nuk qëndruan shumë të ndarë, thotë ai, pasi vendosi të ndryshojë mënyrën e të menduarit. “Unë u përpoqa të jem një shok i mirë dhe ta ndihmoja atë, sepse e kuptoja karrierën e saj. Nuk më intereson qendra e vëmendjes. Unë nuk jam yll, nuk jam i famshëm, nuk jam aktor, nuk jam përpjekur kurrë të bëhem aktor. Unë e vendosa atë, e lashë të bëjë gjërat e saj dhe gjatë viteve ndjehem më rehat, “shpjegoi ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb