Dashuria nuk ka moshë, madje edhe ajo për sportin. Këtë gjë e tregojnë dhe këto foto, në të cilat shohim një të moshuar, duke ndjekur ndeshjen e tenistit, të Andy Murray, në Australian Open. Këmishë me vija, fund i gjatë dhe një tufë flokësh të bardhë. Kjo është një gjyshe, e cila pasi fitoi rreshtin e parë nuk humb asnjë gjuajtje të tenistit skocez. (er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: