Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Konjac, në aksin rrugor Lushnjë-Rrogozhinë.

Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga, ndërsa ka përfunduar pranë banesave në anë të rrugës.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, ndërsa po kërkohet për drejtuesin e automjetit, i cili nuk po gjendet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb